Starosta přivítal na radnici nové občánky

DSC 001V sobotu 10. února 2018 se konalo v obřadní síni velkomeziříčské radnice letošní první vítání nově narozených občánků našeho města a jeho místních částí. Byly pozvány děti, které se narodily v září, říjnu a listopadu minulého roku.

Starosta města Josef Komínek přivítal nově narozené občánky a předal finanční dar od města ve výši 1.500 Kč pro každé dítě. Svým programem básniček a písniček zpříjemnily toto slavnostní dopoledne děti z Mateřské školy Nad Plovárnou. Rodiče měli možnost položit své děti do kolébky a nechat si zhotovit fotografii. Fotografie z vítání občánků můžete zakoupit v ateliéru u paní Bradáčové na ulici Novosady. Rodiče všech dětí udělili souhlas se zveřejněním jmen jejich dětí a fotografií z tohoto vítání. Další vítání občánků narozených v prosinci, lednu a únoru bude 21. dubna 2018.

Přivítané děti:

Matěj Brabec, Ema Púdelková, Tobias Petr Dohnal, Dagmar Patricie Doležalová, David Dreveňák, Karolína Horníčková, Patrik Hort, Lukáš Chalupa, Dominik Jaroš, Mikoláš Maleček, Janek Míča, Isabella Anna Michálková, Adriana Michalová, Adéla Němcová, Natálie Nováčková, Theodor Marek, Mia Pešková, Alex Raus, Kryštof Kratochvíl, Ellie Jelínková, Jakub Komínek, Viktorie Stráníková, Olivie Špačková, Theodor Šteif, Jaroslav Zachoval, Eliška Zelená, Julie Poláková, Linda Koudelová

Kateřina Komínková

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.