Z vozidla zmizelo rybářské vybavení

fishingVelkomeziříčtí policisté pátrají po dosud neznámém pachateli, který v sobotu 25. listopadu kolem jedné hodiny odpoledne násilím vnikl do zaparkovaného vozidla a odcizil rybářské vybavení. K činu došlo na odstavné ploše v katastrálním území obce Pikárec.

Pachatel rozbil skleněnou výplň okna automobilu Ford Focus a následně z něj odcizil rybářské vybavení a příslušenství k mobilnímu telefonu. Svým jednáním tak majiteli způsobil škodu kolem dvaceti tisíc korun. Policisté na místě provedli ohledání a řádné šetření. Po potřebném zadokumentování zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání dvou trestných činů, a to přečinů krádeže a poškození cizí věci. Případ nadále prověřují a po pachateli a odcizených věcech pátrají. Tomu za tuto trestnou činnost hrozí až dvouletý trest odnětí svobody.

-pčr-

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.