U Tasova havarovala řidička s osobním vozidlem, při nehodě se zranila

zasahV neděli patnáct minut po poledni byla jednotka profesionálních hasičů ze stanice Velké Meziříčí vyslána k nárazu osobního vozidla do betonového sloupku na komunikaci spojující Tasov a Velké Meziříčí. 

Při nehodě se zranila řidička osobního vozidla Škoda Octavia. Hasiči zraněné ženě poskytli předlékařskou první pomoc a po příjezdu zdravotníků ji předali do jejich péče. Po nezbytném ošetření na místě události byla zraněná žena transportována sanitním vozem k dalšímu ošetření do nemocnice. Žena cestovala ve vozidle sama.

Hasiči provedli na havarovaném vozidle protipožární opatření. Při nehodě došlo k úniku provozních kapalin. Hasiči únik zlikvidovali speciálním sorbentem. Po dobu zásahu složek integrovaného záchranného systému byl provoz na komunikaci omezen. Ve 14 hodin byl zásah ukončen a hasiči se vrátili zpět na svoji základnu.

Petra Musilová

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.