Z pracovního stroje zmizela nafta

kanystr copyPolicisté z obvodního oddělení ve Velkém Meziříčí pátrají po dosud neznámém pachateli, který odcizil naftu ze zaparkovaného pracovního stroje.

K činu došlo v době od druhé hodiny pátku 2. března do pondělní sedmé hodiny ráno ve Velké Bíteši v místech zvaných Babinec. Pachatel zde překonal a poškodil zajištění nádrže u zaparkovaného pásového rypadla a následně odčerpal kolem šedesáti litrů nafty. Svým jednáním majiteli způsobil škodu kolem šestnácti tisíc korun. Přivolaní policisté místo činu ohledali, provedli šetření a vše zadokumentovali. V případu zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestných činů krádeže a poškození cizí věci. Případ nadále prověřují a po pachateli pátrají. Za takový trestný čin mu hrozí až dvouletý trest odnětí svobody.

-pčr-

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.