Podnapilý muž z Měřína vystřízlivěl na záchytce

handcuffs copy_copy_copy_copy_copyPolicisté integrovaného operačního střediska přijali v pátek 18. května v nočních hodinách oznámení, že se v Měříně na náměstí pohybuje silně podnapilý muž, který svým jednáním bezprostředně ohrožuje svůj život a zdraví.

Na místo byla vyslána policejní hlídka z obvodního oddělení ve Velkém Meziříčí. Policisté na místě zjistili, že se jedná o sedmatřicetiletého muže. Provedli u něho dechovou zkoušku s pozitivním výsledkem -  2,44 promile alkoholu v dechu. Policisté muže zajistili a převezli na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění.

Dalšího silně podnapilého muže převezli na protialkoholní záchytnou stanici do Jihlavy policisté z obvodního oddělení z Velkého Meziříčí v sobotu 19. května večer po jednadvacáté hodině. Pětačtyřicetiletý  muž se dopustil veřejného pohoršení tím, že na náměstí ve Velkém Meziříčí ležel na zemi, byl částečně vysvlečený a v silně podnapilém stavu, kdy nebyl schopen samostatné chůze. Provedená dechová zkouška vykázala hodnotu 3,32 promile alkoholu v dechu. Vzhledem k tomu, že svým jednáním bezprostředně ohrožoval svůj život a zdraví a nebyl schopen samostatně se postavit na nohy, policisté muže zajistili a následně eskortovali k vystřízlivění.

-pčr-

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Reklama
  • Straznik MP
  • Hotelová škola - banner spodní

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.