Policisté zajistili v Bíteši značně opilou ženu

pouta copy_copy_copy_copy_copy_copy_copyPolicisté integrovaného operačního střediska přijali v neděli 27. května kolem půl třetí odpoledne na linku tísňového volání oznámení o slovním napadání mezi ženou a mužem v jednom z bytů na ulici U Stadionu ve Velké Bíteši.

Operační důstojník na místo vyslal policejní hlídku. Žena, která slovně napadla svého známého, ve svém jednání pokračovala i v přítomnosti hlídky. Jednalo se o osmačtyřicetiletou ženu ze Žďárska, která vykazovala známky značné opilosti. Policisté u ní provedli dechovou zkoušku, jejíž naměřená hodnota činila 3,27 promile alkoholu. Vzhledem k tomu, že vznikla důvodná obava, že ve svém jednání bude nadále pokračovat, policisté ji zajistili a převezli na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění.

-pčr-

 
 

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Reklama
  • Straznik MP
  • Hotelová škola - banner spodní

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.