Za volant usedl i přes zákaz řízení

policie auto_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copyPolicisté z obvodního oddělení ve Velkém Meziříčí zastavili ve středu 6. června kolem jedenácté hodiny večer na ulici Meziříčská v Křižanově osobní automobil Škoda Felicia. Řidičem vozidla byl jednatřicetiletý muž ze Žďárska.

Provedenou lustrací policisté zjistili, že muž má městským úřadem od letošního května uložen zákaz činnosti spočívající v zákazu řízení motorových vozidel, a to na dobu osmi měsíců. Policisté muži na místě zakázali další jízdu. V případu zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí. Za takový trestný čin jednatřicetiletému muži hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.

-pčr-

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Reklama
  • Straznik MP
  • Knihovna
  • VKL obecně

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.