Řidička nedala přednost v jízdě, vznikla škoda 80 tisíc korun

crashed-car-2727666 640Ve středu 20. června krátce před patnáctou hodinou přijali policisté oznámení o dopravní nehodě, která se stala ve Velkém Meziříčí. Řidička s osobním vozidlem Fiat Punto projížděla po místní komunikaci ve Velkém Meziříčí a jela směrem ke křižovatce se silnicí II/, kde je z jejího směru jízdy před hranicí křižovatky umístěna svislá dopravní značka upravující přednost - dej přednost v jízdě.

Řidička ale vjela do křižovatky, přičemž nedala přednost v jízdě osobnímu vozidlu Renault Megane, jehož řidič projížděl po hlavní silnici. Došlo ke střetu vozidel. Při dopravní nehodě došlo k lehkému zranění šestatřicetileté řidičky, která byla na místě ošetřena posádkou vozidla zdravotnické záchranné služby. Ke zranění jiných osob nedošlo. U obou řidičů policisté provedli dechové zkoušky s negativním výsledkem. Na havarovaných vozidlech vznikla škoda ve výši 80.000 korun.

-pčr-

 

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.