Řidič v Bíteši jezdil bez papírů a pod vlivem alkoholu

kontrolyPolicisté z policejní stanice ve Velké Bíteši zastavili v pátek 14. září kolem deváté hodiny večer na ulici Vlkovská ve Velké Bíteši osobní automobil Renault. Provedenou lustrací policisté zjistili, že dvaačtyřicetiletý řidič vozidla má od začátku září okresním soudem uložený trest zákazu řízení motorových vozidel, a to po dobu dvaceti měsíců.

Dále policisté u muže v rámci silniční kontroly provedli dechovou zkoušku. Muž nadýchal 0,57 promile alkoholu. Hodnoty opakovaných měření činily 0,67 a 0,62 promile. Policisté řidiči další jízdu zakázali a vše zadokumentovali. Zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí, za což muži hrozí až dvouletý trest odnětí svobody.

-pčr-

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Reklama
  • Straznik MP
  • Hotelová škola - banner spodní

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.