Kontrola odhalila řidiče pod vlivem alkoholu

technology copyPolicisté z obvodního oddělení Velké Meziříčí odhalili ve středu řidiče, který usedl za volant pod vlivem alkoholu. Jednalo se o jednadvacetiletého muže, který tak přišel o řidičský průkaz a je podezřelý ze spáchání trestného činu.

Ve středu 26. září jel muž s vozidlem Seat Ibiza kolem půl dvanácté večer po ulici Meziříčská směrem k ulici Na Zahrádkách. Vozidlo policisté zastavili a provedli kontrolu. Řidiči při dechové zkoušce naměřili hodnotu 1,04 promile alkoholu v dechu, obdobné hodnoty vykázaly také opakované zkoušky. Na místě policisté zakázali řidiči další jízdu a zadrželi řidičský průkaz. Muž je nyní podezřelý ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky, za který mu hrozí až jeden rok odnětí svobody.

 
-pčr-

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Reklama
  • Straznik MP
  • Knihovna
  • VKL obecně

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.