Utkání béčka s bítešským Spartakem bylo bohaté na přesilovky

ice-hockey copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copyZápasy dvou béček v Krajské soutěži jsou především bojem od první do poslední minuty a nejinak tomu bylo i v jejich posledním utkání. Hosté z Meziříčí byli lepší ve všech herních činnostech, ale Bíteš to nahrazovala bojovností a obětavostí. Výsledek sice vypadá jednoznačně, ale vítězové to vůbec neměli zadarmo.

 

HC Spartak Velká Bíteš „B“ - HHK Velké Meziříčí „B“ 0:5 (0:1, 0:2, 0:2)

Diváků: 36 Rozhodčí: Pekárek – Erat, Mareček
Branky: 14. Střecha T. (Střecha L., Pokorný), 26. Chlubna, 29. Střecha T. (Kudláček J.), 47. Kudláček J. (Střecha L., Štěpánek), 49. Chlubna (Barák)
Vyloučení: 6:3 Využití: 0:0 Oslabení: 0:0 Střely na branku: 28:38
HC Spartak „B": Chadim (Škoda Miroslav) – Marek, Škoda Jiří, Budín, Dvořák, Komínek David, Fischer Tomáš, Nič, Urbánek, Zelinka, Burian Pavel, Frantl, Dočkal, Burian Luboš
HHK „B": Štourač – Střecha Libor, Pokorný – Peterka, Bradáč – Buďa, Burian Martin – Smažil – Kudláček J., Štěpánek, Šoukal – Smejkal, Tůma Martin, Vrána – Chlubna, Barák, Tichý – Bernat
Skóre otevřel ve čtrnácté minutě, po nahrávkách Pokorného a Libora Střechy, Tomáš Střecha. Protože další šance už oba gólmani pochytali, skončila úvodní část 0:1.

Ve 26. minutě přidal druhou branku HHK Chlubna po samostatné akci. O tři minuty později, z nejhezčí akce zápasu, zvýšil Tomáš Střecha na 0:3. Sám projel až před Chadimovu svatyni, přihrál na levou tyč Jířímu Kudláčkovi a ten mu to vrátil před prázdnou bránu. Třetina se pak dohrála víceméně mezi oběma brankami a až na výjimky bez zakončení.
Na další změnu stavu si museli diváci počkat až do poloviny poslední části. Nejprve ve 47.´ Jiří Kudláček proměnil pěknou kombinaci Štěpánka a Libora Střechy. Dvě minuty na to pověsil Chlubna bekhendem pod víko Barákovu náhru a stanovil tak konečné skóre zápasu.
Zajímavostí bylo množství přesilovek 5 na 3. Domácí ji měli jednou a jejich soupeř dokonce třikrát! Jejich proměňování však bylo problémem na obou stranách. Kaňkou na utkání pak bylo zranění kolene bítešského Luboše Buriana, pro něhož byla povolána sanitka.
Další výsledek: Bystřice – Zástávka 2:7, Náměšť – volno
V příštím kole máme volno. Hrát budeme až za 14 dní, v sobotu 17. 11. Představíme se v Rosicích, kde budeme od 17.30 hodin hrát se Zastávkou.

Tabulka soutěže po 5. kole:

1.

TJ Náměšť nad O.

4

4

0

0

0

27:7

  12

2.

HC Zastávka u Brna

4

3

0

0

1

22:13

    9

3.

HHK V. Meziříčí „B“

4

2

0

0

2

13:10

    6

4.

BK Zubři Bystřice n/P

4

1

0

0

3

12:18

    3

5.

Spartak V. Bíteš „B“4

 

0

0

0

4

 2:28

    0

-ht-

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.