• Velkomeziříčsko
  • Krimi
  • Hasiči na Vysočině měli plné ruce práce s odstraňováním následků sněžení a větru

Hasiči na Vysočině měli plné ruce práce s odstraňováním následků sněžení a větru

ViewImage.aspxOd úterní sedmé hodiny podvečerní do středeční jedenácté hodiny dopolední zasahovali hasiči na Vysočině u více než šesti desítek událostí. 

Nejčastěji hasiči odstraňovali stromy a větve, které padly na komunikace a tvořily překážku silničního provozu. V několika případech byli hasiči povoláni k ohlášeným dopravním nehodám a vozidlům, která ve sněhu uvízla.

Po úterní osmé hodině ráno přijali na tísňové lince 112 oznámení o autobusu, který sjel do příkopu nedaleko Okříšek na Třebíčsku. Na místo události vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Třebíč s jeřábem. Událost se obešla bez zranění osob. Před devátou hodinou dopoledne se podařilo autobus vyprostit.

Nejvíce událostí zaznamenali hasiči na Žďársku. Popadané stromy odstraňovali například u Svratky nebo Kuklíku.

Petra Musilová

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Reklama
  • Straznik MP
  • Hotelová škola - banner spodní

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.