Žena řídila vozidlo v silně podnapilém stavu

kontrolaPolicisté z obvodního oddělení Velké Meziříčí prováděli v rámci běžného výkonu služby dohled nad bezpečností a plynulostí silničního provozu. V sobotu v nočních hodinách, krátce po dvaadvacáté hodině, policejní hlídka kontrolovala osobní vozidlo Peugeot, které projíždělo po pozemní komunikaci na ulici U Tržiště a Františkov ve Velkém Meziříčí.

Policisté vyzvali řidičku k předložení dokladů potřebných pro řízení a provoz vozidla. Poté vyzvali třiačtyřicetiletou řidičku k provedení dechové zkoušky. Její výsledek byl pozitivní  - 2,40 promile alkoholu v dechu. Opakované dechové zkoušky byly také pozitivní - 2,52 promile alkoholu a 2,69 promile alkoholu v dechu. Policisté řidičce zadrželi řidičský průkaz a zakázali jí další jízdu. Ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.

-pčr-

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Reklama
  • Straznik MP
  • Knihovna
  • VKL obecně

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.