Policisté se obracejí na veřejnost s žádostí o nahrávky situace na dálnici

DN VYSOČINAPolicisté z Dálničního oddělení Velký Beranov stále prověřují událost ze dne 12.-13. prosince 2018, kdy nastaly výrazné dopravní komplikace se sjízdností na dálnici D1, zejména  v úseku  mezi 75. kilometrem a 112. kilometrem.

V rámci prověřování případu se dálniční policisté obracejí s výzvou na svědky události, kdy by uvítali především kamerové záznamy, na nichž jsou zachycena vozidla, zejména kamióny, která jsou odstavena bez zjevného důvodu v jízdním pruhu na dálnici, případně nahrávky radiokomunikace mezi řidiči nákladních vozidel.

S případnými poznatky a svědectvím se mohou občané obracet na linku 158, případně na dálniční oddělení Velký Beranov – tel: 974 262 751.

-pčr-

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Reklama
  • Straznik MP
  • Knihovna
  • VKL obecně

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.