Děti navštívily malé království za mořem bláznovství

princeznaNedělní odpoledne patřilo dětským divákům a známé pohádce O princezně, která ráčkovala. Do Jupiter clubu ji přivezlo Divadlo Scéna Zlín, v hlavních rolích se představili Nikola Hauerlandová a Radim Bánovský.

Zejména malí diváci napjatě sledovali, jak se proradný a vychytralý rádce snažil okrádat a ovládat hypochondrickou královnu. Zároveň se chtěl vlichotit rozmazlené princezně, která za znak urozenosti považovala pouze správně vyslovené písmeno r. "Er mě pasovalo nad průměr," zazpíval princezně nápadník a ona se do něj bezhlavě zamilovala. Ale když už to se zadluženým královstvím vypadalo špatně, vložil se do děje syn chytré chůvy, princeznu napravil a nakonec si ji vzal za ženu.

V pátek 15. prosince uvede Jupiter club dětské představení Michala Nesvadby "Michal je Kvítko".

Jitka Kočí

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.