Skupině 4TET to v Jupiter clubu opět parádně ladilo

IMG 0823Vokální seskupení 4TET po dvou letech znovu zavítalo do Velkého Meziříčí, tentokrát v rámci oslavy patnáctého výročí svého založení. David Uličník, Jiří Korn, Jiří Škorpík a Dušan Kollár ani tentokrát svoje posluchače nezklamali. Ti jejich soubor skladeb v provedení a capella v závěru koncertu odměnili potleskem vestoje.

Na profesionalitu, osobitost, neotřelé aranžmá, originální kostýmy a samozřejmě precizní projev si posluchači skupiny 4TET již zvykli. Ani její koncertní program verze IV b), který přivezla do Jupiter clubu v pátek večer, nebyl výjimkou. Zahájila jej skladba Marty Kubišové Oh, baby, baby. Následovaly další známé melodie, například od Beatles, mnohé písně Jiřího Korna, mezi nimi třeba Hotel Ritz a další. Vokální seskupení sáhlo i do žánru lidové hudby, z nějž vybralo lyrickou píseň Ej lásko, lásko. V programu nechyběl vtip ani temperamentní herecké či taneční výkony účinkujících.

Martina Strnadová

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Reklama
  • pronájem hospody
  • Horáčan - nábor členů
  • Jupiter club
  • Facebook selfpromo

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.