Přátelé, mluvme spolu, vyzval Klus na koncertě

IMG 1150Tomáš Klus zazpíval ve vyprodaném a fanoušky natřískaném sále Jupiter clubu. Zpěvák a jeho kapela Jiří Kučerovský, Jan Lstibůrek a Petr Škoda hráli v páteční sváteční večer ve Velkém Meziříčí jako o život.

Přijeli s programem, jehož spolutvůrcem jsou sami posluchači. Takže některé písničky, které na koncertě zazněly, fanoušci předtím sami vybrali a tzv. recyklovali. Zbytek programu tvořily srdcovky hudebníků. Takže Tomáš Klus samozřejmě všem popřál Dobré ráno. Všem také vzkázal, ať spolu mluví. Neboť když spolu lidé nemluví, dávají prostor jiným, aby mluvili za ně. A nakonec se všem zájemcům i podepsal. Taková byla jeho ekologicky naladěná Recyklus Tour 2017 ve Velkém Meziříčí.

Martina Strnadová

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Reklama
  • pronájem hospody
  • Horáčan - nábor členů
  • Jupiter club
  • Facebook selfpromo

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.