Moravanka snila o bílých Vánocích

MoravankaPříjemně se naladit na začínající adventní čas měli možnost posluchači dalšího meziříčského vánočního koncertu. Po Jakubovi Smolíkovi zavítala do Jupiter clubu dechová hudba Moravanka.

Moravanka Jana Slabáka přivezla v pátek 1. prosince kromě lidových písní také tradiční i méně známé vánoční koledy.

Zpěvu se ujali Břetislav Osička, Ivana Slabáková a Daniela Malágová. Pod taktovkou Jana Slabáka zazněla v jejich podání například Purpura, dále Adeste Fideles, Chtíc, aby spal, Bílé Vánoce, ale nechyběly ani Rolničky, které rozezpívaly i publikum. „Přejeme vám požehnané Vánoce, klidné svátky a nám už dlouho mladým také urovnání nejrůznějších sporů kolem nás,“ rozloučila se se spokojeným publikem Ivana Slabáková.  

Sváteční atmosféru nabídnou tradiční vánoční koncerty žáků ZUŠ, pěveckých sborů Sluníčka, Slunka, Gymnázia Velké Meziříčí a dalších v neděli 17. a v pondělí 18. prosince.

Jitka Kočí

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.