Screamers popřáli divákům Vánoce podle jejich představ

ScreamersPoprvé s vánočním programem Nesem vám noviny zavítala do Jupiter clubu známá travesti skupina Screamers. Večer 12. prosince tak patřil v podání Ladislava Černého, Jaroslava Krameše alias slečny Lili, slečny Pauly a dalších vánočním koledám a známým hitům populární hudby.

Nadšené, převážně dámské publikum se výborně bavilo od začátku do konce. S oblíbenými herci si podle moderního čtecícho zařízení zazpívalo Nesem vám noviny, hity skupiny Spice girls, Beatles, Hany Hegerové, Marie Rottrové a dalších. Na závěr připomněl Ladislav Černý program skupiny 112, v jehož rámci se Screamers rozhodli věnovat třicet tisíc korun člověku, kterému do života zasáhla dopravní nehoda.

-jik-

 

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.