I letos žáci vystoupí v ulicích města při ZUŠ Open

IMG 4661Jak proběhne letošní 2. ročník ZUŠ Open dne 24. 5. 2018? Od 14.00 do 17.00 budou vystupovat na několika místech (např. v budově radnice u informačního centra, v Novém Svitu, u kostela sv. Mikuláše, v podchodu Fortna, uprostřed náměstí u památníku aj.) různá hudební uskupení naší ZUŠ. V prostoru vestibulu velkého sálu JC se bude prezentovat výtvarný obor. Taneční a literárně-dramatický obor vystoupí od 17.00 ve velkém sále Jupiter clubu.

Věříme, že našim spoluobčanům 24. 5. 2018 zpříjemníme každodenní shon v odpoledních hodinách a budeme rádi, když se alespoň na malou chvíli zastaví, poslechnou si nebo zhlédnou výkony našich žáků a ocení je potleskem.

Martin Karásek, ředitel ZUŠ Velké Meziříčí

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.