Dánský soubor Skjern Salonorkester zahrál na meziříčském náměstí

skjernV netradičním čase středečního odpoledne nabídlo Kulturní léto svým návštěvníkům dánský hudební soubor Skjern Salonorkester.

Soubor čítající dvacet čtyři hudebníků, který vystoupil také před dánskou královnou, vyráží na poznávací výlety po státech Evropy a přitom si rád zahraje v některém z měst. Letos takto poznává Českou republiku, ve čtvrtek vystoupí v Praze. Meziříčským posluchačům představil ve svém podání známé hity, mezi kterými nechyběla skladba skupiny ABBA, písně z muzikálu WEST SIDE STORY, překvapivě ani Škoda lásky nebo třeba valčík Johanna Strausse mladšího Na krásném modrém Dunaji. Přes počáteční a závěrečný déšť se náměstí zaplnilo a publikum nadšeným potleskem odměnilo každou píseň.

-jik-

 

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Reklama
  • Straznik MP
  • Knihovna
  • VKL obecně

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.