Babský bál v Křižanově proběhl již poosmnácté

DSC00694V sobotu 9. února proběhl v Katolickém domě v Křižanově 18. maškarní bál, který uspořádaly ženy z TJ Efekt v Křižanově. Na plese se sešla spousta krásných a mnohdy také vtipných masek, které se předvedly a představily v průvodu masek.

Obdivovat jsme mohli dojičky krav, mafiány, jeptišky, Karkulku a vlka, nebo i vánoční stromeček s dárky. K tanci a poslechu hrála skupina Chowi Band.
V průběhu celého večera se mohli všichni občerstvit v šenku a jako vždy ochutnat výborný guláš. Také tombola byla bohatá. Když se přiblížila půlnoc, přišlo na řadu půlnoční překvapení. Tentokrát to bylo vystoupení na motivy muzikálu Pomáda, které vzbudilo velké ovace. Ples se velmi vydařil a všichni odcházeli spokojeni.
-dk-

 

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Reklama
  • Straznik MP
  • Knihovna
  • VKL obecně

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.