Znalosti, peníze, moc zaznělo ve Skleněném zvěřinci

IMG 3259Skvělý výkon podala Simona Stašová v úterním divadelním představení Skleněný zvěřinec. Silně autobiografické dílo Tennessee Williamse přivezla do Jupiter clubu divadelní Agentura Harlekýn.


Tragikomická hra od řeky Mississippi vypráví o nenaplněném životě opuštěné matky Amandy, její velice plaché dcery Laury s malou tělesnou vadou a syna Toma, dělníka ve velkoskladu s obuví a snílka básníka. Jak velká oběť pro naplnění vlastního snu o životě je ještě únosná? Tuto a další otázky pokládají jednotlivé postavy a svým prožíváním na ně odpovídají. Kromě Simony Stašové se vyprodanému hledišti představili Filip Cíl (Tom), Kamila Trnková (Laura) a Adam Vacula (nápadník Jim).
Představení bylo součástí jarní divadelní sezony, dalším na programu je Budeme končit s Bárou Hrzánovou a Radkem Holubem.
-jik-

 

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Reklama
  • Straznik MP
  • Knihovna
  • VKL obecně

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.