Meziříčští házenkářští dorostenci přehráli Juliánov

Dorost-Zkončující Vojta_Svoboda_copyMladší dorostenci den poté, co si odnesli ocenění za druhé místo v kategorii družstev v anketě Sportovec města Velkého Meziříčí, potvrdili svoje kvality a přehráli bez problému soupeře z Juliánova.

Sobota 18. března 2017, 2. liga mladší dorost Morava Jih – 12. kolo

TJ Sokol Velké Meziříčí – Sokol Juliánov 37:26 (19:11)

V úvodu padlo na obou stranách po dvou brankách. Naši hráči se poměrně rychle dostali do tempa a v 17. minutě již svítilo na ukazateli skóre 15:5.

Kluci vycházeli z dobré aktivní obrany podpořené brankářem a snažili se hrát rychle dopředu. Do poločasu jsme již rozdíl ve skóre nenavýšili (19:11).

V druhé půli si kluci hru užívali, vyzkoušeli jsme si některé herní prvky, z čehož pramenily i chyby. Nicméně kluci podali kolektivní výkon a zaslouženě vyhráli v poměru 37:26.

V příštím kole zajíždí naši dorostenci na půdu Sokolnic, kde se v přímém souboji poměří o čtvrtou příčku v tabulce.

7m-hody 4/4:0 vyloučení: 4:2

Sled branek: 2:1, 6:3, 9:4, 15:5, 19:11, 26:14, 31:20, 35:23, 37:26

Sestava a branky: Roman Juhoš – Štěpán Fiala (8/4), Dominik Šroler (6), Vojtěch Svoboda (5), Petr Kavka (5), Kamil Babáček (5), Dominik Buchta (4), Alex Cerkal (4), Jan Hnízdil, trenér Ladislav Šidlo, vedoucí družstva Petr Kácal.