Muži si připsali vysoké vítězství

házená muži_copyV 16. kole hostilo naše družstvo mužů poslední celek tabulky Brno Juliánov. Hráči házené přistoupili k utkání zodpovědně a po 15 minutách již nebylo pochyb o vítězství (9:4). Vycházelo se z dobré obrany v čele s brankářem. V druhé patnáctiminutovce se podařilo hru zrychlit a navýšit poločasové vedení na 20:11.

Sobota 18. března 2017, 2. liga muži Morava – jih – 16. kolo

TJ Sokol Velké Meziříčí – Sokol Juliánov 41:22 (20:11)

V druhé půli se pokračovalo v nastoleném trendu. Všichni hráči se zapojili do hry a postupně se zapsali do listiny střelců. Závěr se již dohrával v exhibičním duchu a mohli jsme si tak připsat vysoké vítězství 41:22.

V příštím kole nás čeká těžké utkání v nafukovací hale SK Kuřim, kde bychom se chtěli poprat o důležité body.

7m hody 3/2:4/2, vyloučení 2:1, diváků 169

Sled branek: 3:1, 7:3, 13:5, 17:8, 20:11, 24:13, 30:16, 37:20, 41:22

Sestava: Vojtěch Drápela – Martin Janíček (10), Vítězslav Večeřa (7/2), Jan Lečbych (5), Roman Matušík (4), Filip Svoboda (4), Pavol Živčic (3), Jiří Kaštan (2), Jakub Bezděk (2), Martin Fiala (1), Ladislav Šidlo (1), Miloš Necid (1), David Kubiš (1), trenér Ladislav Šidlo, vedoucí družstva Petr Kácal.