Házenkáři z Dózy odehráli turnaj Ligy Vysočiny

18527255 10207119939596173_7618315212542799965_oV sobotu 13. 5. vyrazili nejmladší házenkáři do Dolní Cerekve na turnaj v rámci Ligy Vysočiny v miniházené.

Vzhledem k tomu, že v neděli hráli svůj turnaj mladší žáci C ( toto družstvo je prakticky tvořeno z minižáků), tak  jsme některé kluky nechali v sobotu odpočívat. Na výkonech to ale nebylo prakticky vůbec znát. V minižácích i přípravce jsme měli zastoupení po jednom družstvu chlapeckém, tak i dívčím.

Minižáci:

VM šedí: kluci odehráli celkem pět utkání a čtyři z toho byly vítězné. V posledním zápase už jsme neměli moc sil a soupeř využil výškovou i váhovou převahu. Kluci předváděli velmi pěknou hru, plnou pohybu s velkým nasazením.  Velice se dařilo a při střelecké chuti byl očividně Luba Izdný.

Pochvalu si ale zaslouží úplně všichni kluci.

VM        -              Havlíčkův Brod  A            16:11

                               Nové Veselí  A               25:17

                               Ledeč n. S.  A                18:11

                               Žirovnice                        15:12

                               Havlíčkův Brod  B           13:15                                   

Sestava: Marek Uchytil – Tobiáš Kieč, Adam Jaša, Lubomír Izdný, David Sedláček, Jakub Uchytil, Martin Borkovec

Přípravka:

VM zelení: v této kategorii se nehrálo na výsledky, což bude od příští sezóny povinné.  Smyslem těchto turnajů je vyzkoušet si hru s jinými hráči než mají na tréninku a získávat cenné zkušenosti a herní dovednosti. Je to ověřená praxe ze zahraničních soutěží. Kluci byli pohotoví, běhaví, bránili, stříleli…. J. Bylo vidět, že mají nad ostatními týmy náskok. Chválíme.

Sestava: Ondřej Trifanov – Adam Krejčí, Jakub Kocourek, Michal Diviš, Tomáš Jelínek, Jakub Chalupa, Michal Badalík, Lukáš Trifanov, Daniel Červený

Trenéři: Petr Kaštan, Vlaďka Horáková, Vojtěch Svoboda

Reklama
  • EFF18
  • Horáčan - nábor členů
  • Jupiter club
  • Facebook selfpromo

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít kazdý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my vám jej každou středu zašleme e-mailem.