Velkomeziříčský koloběh už má vybudovanou tradici

kolobehLetošní kolo-běhání, oficiálně NKT Koloběh Velké Meziříčí 2017, proběhne v sobotu 21. října 2017. Běží a zároveň se jede 25 km kolem Velkého Meziříčí po tradiční trase, která vede od Areálu zdraví přes Tři kříže, Loupežník, Balinské údolí, Oslavici, Osové, Nesměřské údolí a Ski areál zpátky ke startovnímu místu.

Závod je zajímavý tím, že se při něm často tvoří netradiční dvojice sportovců a sportovkyň napříč věkovými kategoriemi, a tak má také díky rovnoměrné účasti mužů a žen svou nezaměnitelnou atmosféru.

Koloběh je smíšený závod dvojic, které mají na zdolání trati použít jedno jízdní kolo a vlastní nohy. Na trase se mohou střídat, každý pár si určí svou strategii. Podmínkou je, že na celé trati spolu musí být soutěžní dvojice ve vizuálním kontaktu. Tento závod pořádalo Sportovní centrum Velké Meziříčí poprvé v roce 2013 a od té doby si získal ve městě i okolí velkou popularitu. Hlavním podporovatelem závodu je firma NKT a mediálním partnerem je také Velkomeziříčsko.

-dm-

Reklama
  • VKL obecně
  • Horáčan - nábor členů
  • Jupiter club
  • Facebook selfpromo

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít kazdý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my vám jej každou středu zašleme e-mailem.