Závodní tým Tomáše Ouředníčka prezentuje partnery i na Dnech NATO

nato1-1920x1281Náš tým se nejen účastní závodů po celém světě, ale také často prezentuje své partnery při společenských a sportovních událostech.


Často se účastníme velkých společenských akcí, abychom byli blíže fanouškům, mohli ukázat jedinečnou dakarskou techniku a propagovali náš krásný sport.
V letošním roce se tým prezentoval již pro více než 160 000 návštěvníků.
Při největší akci DNY NATO v Ostravě, kde jsme díky Lukáši Kvapilovi mohli představit naše zázemí i Ford Ranger 4x4, sice počasí opravdu nepřálo, ale přesto ve dvou dnech přišlo přes 90 000 návštěvníků a o naši expozici byl mimořádný zájem
V sobotu 23.9. organizujeme předváděcí jízdy našeho dakarského speciálu. Závodní Ford Ranger poté odjíždí do Portugalska, kde bude podvozek upraven dle změněných předpisů FIA, aby se posádka Tomáš Ouředníček – David Křípal mohla zúčastnit posledního a nejtvrdšího testu před Dakarem – FIA WorldCup rally Oilibya Morocco4.-10.10. na africkém kontinentu.

Reklama
  • VKL obecně
  • 2018_cervenec_MeU_personal
  • Jupiter club
  • Facebook selfpromo

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít kazdý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my vám jej každou středu zašleme e-mailem.