Starší žáci odehráli třetí kolo Ligy Vysočiny

skupinaO víkendu 14. a 15. října odehrála obě naše družstva starších žáků své skupiny Ligy Vysočiny. Hrací doba 2× 15 minut. Nejprve v sobotu B tým, který je z poloviny tvořen mladšími žáky, odcestoval do Pardubic.

Turnaje se kromě domácích a našeho družstva zúčastnily týmy Havlíčkova Brodu, Chrudimi a Nového Veselí A. Kluci předváděli po celou dobu turnaje kolektivní a nadšený výkon. Jen menší důraz a přesnost při zakončení jim zabránila v ještě lepším výsledku. 

A družstvo v neděli odcestovalo do Ledče nad Sázavou kde jim za soupeře kromě domácích bylo družstvo Dolní Cerekve a B tým Nového Veselí. Po kolektivním výkonu si připsalo plný počet bodů do tabulky skupiny Západ. 

Nyní čeká starší žáky kvalifikace o přímý postup do celostátní Žákovské Ligy starších žáků s týmem Nového Veselí. První utkání se hraje již tento čtvrtek 19. října u nás v hale od 19:00. Odveta je na pořadu v pátek 3. listopadu v Novém Veselí. Poražený z tohoto dvojutkání bude mít ještě možnost hrát kvalifikaci s ostatními celky z republiky, vítěz postupuje přímo. 

Liga Vysočiny - skupina Východ, turnaj v Pardubicích:

VelMez B - Pardubice 6:19

VelMez B - Nové Veselí A 6:19

VelMez B - Havlíčkův Brod 7:12

VelMez B - Chrudim 11:9

 

Liga Vysočiny - skupina Západ, turnaj v Ledči nad Sázavou:

VelMez A - Ledeč nad Sázavou 25:7

VelMez A - Nové Veselí B 12:8

VelMez A - Dolní Cerekev 16:13

Hráli:

VelMez B - Tomáš Kučera, Tomáš Rosa (7), Benjamin Rosa (5), Robin Koudela (5), Jaroslav Požár (4), Jakub Mach (3), Radim Kocourek (3), Marek Požár (2), Radovan Škoda (1), Adam Požár (1), David Slabý, Matěj Trifanov. 

VelMez A - Lukáš Deraha, Filip Mička (14), Alex Kuřátko (12), Radek Navrátil (10), Jakub Mach (5), Jakub Strýček (3), Štěpán Klapal (3), Tadeáš Bíbr (2), Tomáš Kučera (2), Martin Konvalinka (2), Jakub Russ, Tomáš Rosa, Martin Chalupa. 

Trenéři - David Stoklasa, Radek Navrátil, Radek Buchta, Petr Kavka.

David Stoklasa

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Reklama
  • pronájem hospody
  • Horáčan - nábor členů
  • Jupiter club
  • Facebook selfpromo

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.