Béčko podlehlo na domácím ledě Náměšti

ice-hockey copy_copy_copy_copyV úvodních deseti minutách byli aktivnější hostující hráči, ale svoji první branku dali až ve 14.´ To už však Jirák vyrovnával na 1:1. Skóre zápasu totiž otevřel už ve třetí minutě domácí Štěpánek po nahrávce Jiřího Kudláčka. V 17.´ to již bylo 2:2. Nejprve Vrána poslal béčko HHK znovu do vedení, aby pak vzápětí Náměšť opět srovnala zásluhou Vysloužilovou. Nutno říct, že svižnému a pěknému hokeji góly opravdu slušely.

HHK Velké Meziříčí „B“ – TJ Náměšť nad Oslavou 6:8 (2:2, 2:4, 2:2)

Branky: 3. Štěpánek (Kudláček J.), 16. Vrána (Buďa), 22. Bernat (Chlubna), 25. Tichý (Chlubna), 47. Kudláček J. (Buďa,Tichý), 54. Tichý (Kudláček J.) – 14. Jirák (Kohút, Krčál), 17. Vysloužil (Bednář, Sklenář), 21. Kejda (Bednář, Strnad), 23. Pálka (Krčál), 26. Tóth (Sázavský M., Ošmera), 29. Krčál (Pálka, Kohút), 56. Krčál (Jirák, Kohút), 59. Bednář (Kejda)

Diváků: 52. Rozhodčí: Erat – Marek, Sibera. Vyloučení: 8:4. Využití: 0:3. Oslabení: 0:0. Střely na branku: 50:50

HHK „B“: Hladík, od 28.´ Šeba – Pokorný, Střecha L. - Buďa, Bradáč – Šoukal, Štěpánek, Kudláček Jiří - Smejkal, Frühauf, Vrána - Bernat, Chlubna, Tichý

Náměšť: Máj (Sázavský Aleš) – Strnad, Sázavský Michal, Ošmera, Tóth, Sklenář, Krčál, Špaček, Pálka, Bednář, Vysloužil, Jirák, Bulička, Němec, Kejda, Kohút

Jestliže za celou první třetinu padly celkem čtyři, tak za devět minut té druhé jich oba gólmani lovili hned šest. Takže pěkně popořádku: 21. minuta Kejda v přesilovce 2:3; 22.´ Bernat 3:3; 23.´ Pálka 3:4; 25.´ Tichý 4:4; 26.´ Tóth 4:5 a 29.´ Krčál 4:6 opět v početní výhodě. Poté se hra poněkud uklidnila a oba týmy začaly daleko lépe bránit svoje poloviny kluziště, čímž ubylo i brankových příležitostí.

V poslední části se hosté soustředili na co nejdelší držení puku, pokud možno co nejdál od Májovy svatyně. Domácí naopak potřebovali svého soupeře co nejvíc přitlačit do obranného pásma.To se jim postupem času i dařilo a výsledkem bylo snížení na rozdíl jediné branky. Ve 47. minutě se o to postaral Jiří Kudláček. Tento gól je ještě více naladil, a tak se jim šest minut před koncem podařilo i vyrovnat zásluhou Tichého. Bohužel pro ně hned v následující minutě zbytečně faulovali a za to je potrestal Krčál. V předposlední minutě ještě Meziříčští odvolali gólmana, ale jejich power-play trvala jenom chvíli. Na konečných 6:8 upravil Bednář. Vyrovnané utkání rozhodlo pro Náměšť méně chyb a využívání přesilových her.

Další výsledek: Bystřice – Zastávka 2:5, V. Bíteš „B“ – volno

Příští utkání na nás čeká v Bystřici, a to v sobotu 18. 11. 2017 od 17.30 hodin.