Béčko v utkání s Bystřicí neskórovalo

ice copy_copyPouze se dvěma klasickými obránci odjelo béčko HHK ke svému dalšímu zápasu KSMV do Bystřice. To však nebyl ten hlavní důvod páté porážky v soutěži. Utkání mělo víceméně vyrovnaný průběh, ale pouze domácí hráči dávali branky.

BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem – HHK Velké Meziříčí „B“ 4:0 (1:0, 1:0, 2:0)

Branky: 5. Škorpík (Jedlička), 36. Koželuh (Šimon, Ludvík), 47. Šimon (Bednář, Ludvík), 48. Jakeš (Kintr, Zítka)

Diváků: 150 Rozhodčí: Sobotka Vyloučení: 8:7 Využití: 1:0 Oslabení: 0:0 Střely na branku: 44:40 

Zubři: Beno (Dinga) – Kintr, Ludvík, Šimon, Tomášek, Mach, Koželuh, Dudák, Čejka, Škorpík, Zítka, Jakeš, Peňáz, Bednář, Jedlička

HHK „B“: Štourač (Pestr) – Střecha L., Vrána - Peterka, Kudláček J. – Smejkal, Barák, Šoukal – Dundálek, Kapusta O., Karásek – Bernat, Kavina

Tou první využil Škorpík přesilovou hru již v páté minutě úvodní části. Na další gól se čekalo 20 minut. Ve 36.´ zvýšil na 2:0 Koželuh a pak zase skóre vydrželo beze změny další celou třetinu. V těchto mezidobích ne že by se na ledě nic nedělo. Oba týmy si vytvářely dostatek střeleckých příležitostí, ale gólmani byli vynikající. Rozhodující momenty utkání přišly ve 47. a 48. minutě. Nejprve využil Šimon toho, že byli hokejisté z Mezu dlouho na ledě, a vzápětí je dorazil čtvrtou brankou Zubrů Jakeš.

Pro meziříčské béčko je to pořád stejné. Vyrábíme spoustu zbytečných chyb, které dokáží naši soupeři trestat. Kombinačně přehrát soupeře a trvaleji se usadit před jeho bránou je naopak náš velký problém. Názorným příkladem jsou naše přesilovky, kdy jsme skórovali ze šesti zápasů pouze v prvním kole v Náměšti! Když navíc hrajeme každé utkání v jiné sestavě, tak se nedivme, že jsme v tabulce tam, kde jsme. Teď v Bystřici nám vypomohli naši dorostenci a nutno dodat, že podali velmi dobrý výkon.

Další výsledek: Zastávka – V. Bíteš „B“ 3:2 po prodloužení, Náměšť – volno

Příští zápas odehrajeme až v neděli 3. 12. 2017 v Bíteši s místním béčkem.Začátek v 16.30 hodin.

Tabulka KSM-V po 7. kole:

1.

HC Zastávka u Brna

6

4

1

0

1

34 : 18

14

2.

TJ Náměšť nad O.

5

4

0

1

0

31 : 21

13

3.

BK Zubři Bystřice n/P

6

3

1

0

2

28 : 23

11

4.

HHK V. Meziříčí „ B“

6

1

0

0

5

21 : 32

3

5.

Spartak V. Bíteš „B“

5

0

0

1

4

7 : 28

1

-ht-

 

 

 

 

 

 

 

 

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.