Napínavá bitva došla do prodloužení. Bod navíc získalo HHK VM

DarySobotní utkání, které sledovala rekordní divácká návštěva této sezony, začala předáním darů dlouholetému hráči, funkcionáři a trenérovi Miroslavu Horkému, který se v minulém týdnu dožil významného životního jubilea.

HHK VM – Hokej Uherský Ostroh 6:5 PP (1:0, 3:3, 1:2 – 1:0)
Góly a asistence: 02:16 Matov (Šerý, Urban), 25:45 Dostál (Sobotka, Vlašín M.), 27:05 Střecha (Ambrož), 34:42 Ambrož (Matov), 44:15 Krča (Sobotka, Vlašín P.), 60:35 Sobotka (Dostál, Vlašín P.) – 25:17 Flora (Rauš), 28:52 Větříšek (Galuška L., Galuška V.), 33:09 Větříšek (Galuška V., Rauš), 43:50 Tomi (Beneš, Kučera Z.), 48:43 Kučera R. (Galuška V.).

Sestava HHK Velké Meziříčí: Juda J. (Svoboda I.) – Šerý, Vlašín P., Ambrož, Burian V., Pokorný, Vondráček – Vlašín M., Dostál, Sobotka – Krča, Střecha, Rozmarín (33. Burian L.) – Urban, Matov, Maštera.
Sestava Hokej Uherský Ostroh: Zollpriester (Lekeš) – Stuchlík, Maršálek, Beneš, Kučera R., Veselý, Polesný, Rauš – Nevídal, Kučera Z. Tomi – Galuška V., Větříšek, Zalubil – Mika, Galuška L., Flora

Rozhodčí: Netopil – Kučera M., Tkáč. Delegát utkání: Cambal. Vyloučení: 5:4, využití: 0:1, v oslabení: 0:0. Střely na branku: 29:26 (7:9, 15:5, 6:12, 1:0) Diváci: 263

Procentuální úspěšnost brankářů: Juda J. (HHK) - 80,77 % - 21 zákroků – 61 min. Zollpriester (UO) - 79,31 % - 23 zákroků – 61 min.

Utkání se hrálo od úvodního buly ve vysokém tempu, které po šedesáti minutách skončilo nerozhodně. Proto následovalo prodloužení, ve kterém bleskově rozhodli domácí o plusovém bodu za výhru v prodloužení.

V dalším kole zajíždí první mužstvo HHK do Boskovic, kde na sebe narazí dva týmy, které v této sezoně ještě neprohrály. Utkání se hraje tuto sobotu od 17 hodin.

Ostatní výsledky 10. kola: HC Uherské Hradiště – HC Štika Rosice 11:3, Dynamiters Blansko HK – HC Spartak Velká Bíteš 4:5PP, HC Spartak Uherský Brod – SKMB Boskovice 5:6PP, HK Kroměříž – HC Uničov 6:3.

Program mužů na tento týden: sobota 25. 11. 2017 SKMB Boskovice - HHK Velké Meziříčí, začátek utkání v 17.00 hod. (zimní stadion Boskovice)