Stolní tenisté pořádali turnaj o přeborníka města

IMG 20180106_184228V sobotu se uskutečnil každoroční turnaj ve stolním tenisu o přeborníka města Velké Meziříčí. Pro hráče jsme připravili čtyři různé disciplíny.

V hlavní soutěži „neomezeně“ vyhrál třetiligový hráč Jan Jírek ze Žďáru. Krásné druhé místo obsadil náš Martin Maštera a na třetím místě skončil též třetiligový Jirka Palát z Jemnice. V soutěži veteránu nad 45 let vyhrál Milan Smolík z Polničky, druhý byl Jiří Fiala z Moravských Budějovic a třetí Petr Jašek z Třebíče. Do okresního přeboru zvítězil Petr Konvalinka hrající za Lukov, další pěkný výsledek pro náš oddíl bral Radek Buk za druhé místo a bronzový se umístil opět Jirka Fiala. Velký úspěch uhráli naši hráči v poslední kategorii čtyřher. První místo Jan Kampas s Martinem Mašterou. Na druhém místě opět náš hráč Šoukal Slávek se Milanem Smolíkem. Na bronzovém místě Palát s Jírkem.

Na závěr chceme poděkovat všem sponzorům, kteří přispěli cenami do turnaje, dále všem, kteří se podíleli na organizaci této akce. Zároveň chceme poděkovat radnímu města Pavlu Blažkovi, který navštívil náš turnaj a pomohl vyhlásit konečné výsledky.

 -pk-

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.