Meziříčským tenistům se v boji o postup do divize daří

teniste copyNáš tým přivítal v sobotu 14. ledna lídra soutěže KP 1, mančaft z Polné. Krásný boj, pěkné výměny byly k vidění po celou dobu střetnutí. Tato odveta byla pro nás velkou výzvou, neboť v prvém vzájemném utkání jsme podlehli 10:6.

ST Velké Meziříčí – TJ Slavoj Polná 10:7

Body: Maštera Martin 3/1, Kampas Jan 3/1, Klíma Petr 2/1, Šoukal Slavomír 2/2

ST Velké Meziříčí – TJ Sokol Nížkov 10:3

Body: Maštera Martin 3/0, Šoukal Slavomír 2/0, Klíma Petr 2/1, Kampas Jan 2/1

Čtyřhra: Maštera, Kampas

ST Velké Meziříčí B – Jiskra Humpolec B 3:10

Body: Skryja Marek 2/1, Borůvka Vít 1/1, Buk Martin 0/3, Kupka Jiří 0/3

ST Velké Meziříčí B – Sokol Puklice 10:7

Body: Skryja Marek 3/1, Borůvka Vít 3/1, Kupka Jiří 2/2, Buk Martin ½

Čtyřhra: Skryja, Borůvka

TJ Žďár nad Sázavou E – ST Velké Meziříčí C 13:5

Body: Bednář Ivan 2/2, Klíma Tomáš 1/3, Buk Radek 1/3, Kořínek Stanislav 1/3

ST Velké Meziříčí C – TK Autocolor Oslavice 9:9

Body: Klíma Tomáš 2/2, Holík Vratislav 2/2, Kořínek Stanislav 2/2, Bednář Ivan 1/3

Čtyřhry: Bednář, Kořínek; Holík, Klíma

Orel Bystřice nad Pernštejnem – ST Velké Meziříčí D 11:7

Body: Holík Vratislav 4/0, Dvořák František 2/2, Minařík Jakub 1/3, Kališ Petr 0/4

ST Velké Meziříčí D – SK Sázava 3:15

Body: Holík Vratislav 3/1, Blažek Filip 0/4, Suchánek Petr 0/4, Kališ Pavel 0/4

Hned ze startu obě čtyřhry zvládli lépe hosté. Tento nepříjemný stav se nám podařilo srovnat na 4:4. Potom dvojhry končily postupně lépe pro nás a v zápase jsme začali být lepší. Mírné vedení nám vydrželo až do celkového konce. Pochvalu si zaslouží bezesporu celé družstvo, protože každý náš hráč dokázal dosti bodovat. Druhý duel proti aktuálně třetímu týmu tabulky, Nížkovu, byl opět stěžejní. U soupeře jsme remizovali. Dopolední výhra nás doslova nakopla. Skvělá forma u všech kluků vydržela i do tohoto střetnutí. Hosté neměli doslova šanci a podlehli jednoznačně 10:3. Opět se dařilo celému týmu. Tyto dvě výhry pro nás znamenají hodně, porazili jsme silné soupeře a nadále zůstáváme v kontaktu s čelem tabulky. Je jasné, že boj o postup do divize ještě nekončí. Náš rezervní tým přivítal Humpolec, kterému podlehl 10:3. Naopak druhé střetnutí se klukům podařilo vyhrát proti Puklicím 10:7. Zadařilo se dvojici Skryjovi a Borůvkovi, kteří uhráli po třech bodech a nejvíc přispěli k výhře. Céčko prohrálo ve Žďárském éčku a remízovalo s Oslavicí 9:9. Déčko odehrálo vyrovnané střetnutí v Bystřici, kde nakonec prohrálo 11:7. Neomylný výkon předvedl Holík, bohužel však jeho čtyři body nestačily k výhře. V posledním zápase družstva D proti Sázavě jsme postavili další nově registrovanou dvojici Filipa Blažka a Petra Suchánka, kteří si společně vyzkoušeli svůj první premiérový mistrák.

-pk-

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.