Hokejové béčko vítězství z Bystřice nedovezlo

ledni hokej_copy_copy_copy_copy_copyVe třetí minutě úvodní části se domácí ujali vedení zásluhou Marka Svobody. Zúročili tím svoji počáteční aktivitu a lepší důraz. O dvě minuty později vyrovnal z přesilovky Kudláček, který využil povedenou kombinaci Střechy a Pokorného.

BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem – HHK Velké Meziříčí „B“ 5:3 (1:3, 1:0, 3:0)

Branky: 3. Svoboda M. (Bednář, Kintr), 35. Bednář (Koželuh), 44. Ludvík (Mráz, Koželuh), 51. Šimon (Musil, Peňáz), 59. Šimon – 5. Kudláček (Střecha, Pokorný), 15. Kudláček, 15. Barák (Vrána, Střecha)

Diváků: 212. Rozhodčí: Mejzlík – Jeletz, Pova. Vyloučení: 3:8. Využití: 2:1. Oslabení: 0:0. Střely na branku: 47:34

Zubři: Beno (Dinga) – Kintr, Ludvík, Šimon, Tomášek, Koželuh, Dudák, Čejka, Peňáz, Bednář, Svoboda Vlastimil, Jan, Musil, Mráz, Novák, Svoboda Marek

HHK „B“: Šeba (Hladík) – Střecha Libor, Pokorný Pavel - Chlubna, Bradáč - Kudláček Jiří, Frühauf, Šoukal - Smejkal, Barák, Vrána – Bernat, Štěpánek, Tichý

Hra se poté vyrovnala a oba týmy předváděly pěkný kombinační hokej. V 15. minutě zužitkoval svoje napadání znovu Jiří Kudláček a mezi Benovýma nohama dostal hosty do vedení. Hned v následném střídání se stejným způsobem prosadil Barák. Rozdíl byl pouze v tom, že mu branku připravili Vrána se Střechou. Překvapení Zubři se už do konce třetiny na nic nezmohli a ta skončila překvapivým stavem.

Prostřední část už herně vypadala jinak. Bystřice se od jejího začátku tlačila stále víc před Šebovu bránu. Hráči béčka HHK sice využívali každou příležitost k protiútoku, ale stále častěji museli pouze bránit svůj náskok. Vydrželi to až do 35.´, v níž využil přesilovou hru Bednář a snížil tak na rozdíl jednoho gólu.

I do poslední třetiny šli Meziříčští v oslabení, které si vzápětí „vylepšili“ na 3 na 5. To ještě zvládli ubránit, ovšem další vyloučení už jim bylo osudné. Na 3:3 vyrovnal ve 44. minutě Ludvík. Oba týmy se pak snažily zvrátit výsledek ve svůj prospěch. Na hostujících hráčích se však začala postupně projevovat únava a navíc ještě museli přežít další dvě vyloučení. O výsledku tak rozhodl domácí Šimon, který v 51. a 59. minutě využil dvě chyby v rozehrávce HHK.

Další výsledek: Zastávka – V. Bíteš „B“ 6:1, Náměšť – volno

Příští zápas odehrajeme až v neděli 24. 2. 2018 v Bíteši s místním béčkem. Začátek v 16. 30 hodin.