Začátek března na sjezdovce patřil zejména lyžařským závodům

titul copyV první půli března proběhly ve ski areálu Fajtova kopce lyžařské poháry i přebory Jihomoravského kraje a Vysočiny.

Ski klub uspořádal 3. března 2018 pro brněnské lyžaře finále Lyžařského přeboru Jihomoravského kraje, 7. 3. Lyžařský a snowboardový přebor základních a středních škol Jihomoravského kraje.

Pro Vysočinu pak 4. března finále Lyžařského a Alpského poháru Vysočiny. Lyžařský a snowboardový pohár základních a středních škol kraje Vysočina se konal 8. března. Při něm padl i další rekord v počtu lyžařů Vysočiny. Zúčastnilo se 447 závodníků, z toho 99 snowboardistů.

Oživením akce bylo vyhlašování vítězů lyžařského a snowboardového poháru škol Vysočiny, které proběhlo v retro stylu při příležitosti Mezinárodního dne žen.

Výsledkyna webu skivm.cz

Petr Zezula

 

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.