Blíží se vyhlášení nejlepších sportovců města

sportovec druzstva_do_15Nejlepší sportovec města Velké Meziříčí za rok 2017 bude vyhlášen na slavnostním večeru 23. března v 18.00 ve velkém sále Jupiter clubu. Zde je aktuální přehled uchazečů o titul.

 

 

Jednotlivci kategorie do 12 let bez pořadí všichni nominovaní

Jiří Halačka, 2007,basketbal, BK Velké Meziříčí, trenér: Pavel Kučírek

Robin Koudela, 2006, házená, TJ SOKOL Velké Meziříčí, trenér: Petr Kaštan, Vlaďka Horáková, Pavel Strašák, Pavol Živčic

Michal Katolický, 2006, hokej, HHK Velké Meziříčí, trenér: Ivo Dostál

Dana Harvey, 2005, skicross SKI klub Velké Meziříčí, trenér: Tomáš Malec

Marin Zejda, 2006, fotbal, FC Velké Meziříčí, trenér: Milan Souček, Alois Nováček

Sára Pavlidu, 2005, atletika, TJ SOKOL Velké Meziříčí, trenér: kolektiv trenérů atletiky

Marek Šoukal, 2007, sportovní lezení, BK Velké Meziříčí, trenér: Milan Salaš

Filip Trojan, 2006, volejbal, TJ Spartak Velké Meziříčí, trenér: Petr Vašíček, Ondřej Žaba

 

Jednotlivci kategorie do 15 let bez pořadí

Śtěpán Dvořák, 2003, basket, BK Velké Meziříčí, trenér: Tomáš Doležal, Pavel Kučírek

Lukáš Deraha, 2004, házená, TJ SOOKL Velké Meziříčí, trenér: David Stoklasa, Radek Buchta, Radek Navrátil, Pavol Živčic

Petr Juda, 2004, hokej, HHK Velké Meziříčí, trenér: Ivo Dostál

Sára Strnadová, 2002, snowboardcross, SKI KLUB Velké Meziříčí snowboardcross, trenér: Marek Jelínek

Tomáš Klíma 2003, fotbal, FC Velké Meziříčí, trenér: Jan Heto, Jakub Heto

Viktorie Součková, 2004, šachy, TJ SPARTAK Velké Meziříčí, trenér: Michal Nedoma

Ivo Březka, 2002, atletika, TJ SOKOL Velké Meziříčí, kolektiv trenérů atletiky, Ladislav Urban – skok o tyči

Adéla Bajerová, 2003, sportovní lezení, BK Velké Meziříčí, trenér: Milan Salaš,

Vojtěch Hladík, 2003, volejbal, TJ Spartak Velké Meziříčí, trenér: Petr Vašíček, Jiří Kracl

 

Jednotlivci kategorie do 19 let

Jiří Studený, 1998, basket, BK Velké Meziříčí, trenér: Tomáš Rapušák

Lenka Pacalová, házená, TJ SOKOL Velké Meziříčí, trenér: Vincenc Záviška, Jiří Jančík

Ivo Svoboda, 2000, hokej, HHK Velké Meziříčí hokej, trenér: Jiří Štěpánek, Karel Vejmelka

Kateřina Neumannová, 2001, lyžování, SKI KLUB Velké Meziříčí, trenér: Ivo Doležal, Zdeněk Šafář

Jan Minařík, 1998, fotbal, FC Velké Meziříčí, trenér: Jan Šimáček, Václav Chalupa

Roman Jaša, 1998, volejbal, TJ Spartak Velké Meziříčí trenér: Petr Juda, Dan Kasan

 

Jednotlivci kategorie nad 19 let

Petr Filla, 1986, basketbal, BK Velké Meziříčí, trenér: Tomáš Rapušák

Iva Závišková, 1995, házená, TJ SOKOL Velké Meziříčí, trenér: Radka Matušíková, Anna Gebre Selassie

Michal Krča, 1986, hokej, HHK Velké Meziříčí, trenér: Roman Vondráček

Michal Čada, 1982, stolní tenis, SK Ježek Velké Meziříčí

Veronika Čamková, 1996, alpské lyžování. SKI KLUB Velké Meziříčí, trenér: Vratislav Čamek

Petr Dolejš, 1986, fotbal, FC Velké Meziříčí, trenér: Libor Smejkal

Vratislav Holík, 1989, stolní tenis, Stolní tenis Velké Meziříčí

Ladislav Urban, 1982, atletika, TJ SOKOL Velké Meziříčí

Barbora Laňková, 1991, motokros, Action Racing Team, trenér: Tomáš Laněk, Eva Laňková

Vít Šimek, 1989, volejbal, TJ Spartak VM, trenér: Petr Juda, Dan Kasan

 

Družstva kategorie do 12 let bez pořadí

minižáci, házená, TJ SOKOL Velké Meziříčí, trenér: Petr Kaštan, Vlaďka Horáková, Martin Krejčí, Jiří Holý

přípravka r. 2008–2009, hokej, HHK Velké Meziříčí, trenér: Roman Valík

mladší žáci, požární sport, SDH Velké Meziříčí, trenér: Lenka Jágriková

FC Velké Meziříčí, mladší žáci, fotbal, trenér: Milan Souček, Alois Nováček

starší přípravka chlapci, atletika, TJ SOKOL Velké Meziříčí, trenér: kolektiv trenérů atletiky

 

Družstva kategorie do 15 let bez pořadí

žáci U15, basketbal, BK Velké Meziříčí, trenér: Pavel Kučírek, Tomáš Doležal

mladší žáci, házená, TJ SOKOL Velké Meziříčí, trenér: Pavol Živčic, David Stoklasa, Pavel Strašák

žactvo, požární sport, SDH Velké Meziříčí, trenér: Miroslav Jágrik

žáci, stolní tenis, Stolní tenis Velké Meziříčí, trenér: Petr Klíma, Martin Buk

starší žákyně, atletika, TJ SOKOL Velké Meziříčí, trenér: kolektiv trenérů atletiky

starší žáci, volejbal, TJ Spartak Velké Meziříčí, trenér: Petr Vašíček, Jiří Kracl

 

Družstva  kategorie do 19 let

kadeti U19, basketbal, BK Velké Meziříčí, trenér: Pavel Kučírek, Tomáš Rapušák

starší dorostenci, házená, TJ SOKOL Velké Meziříčí, trenér: Ladislav Šidl, Petr Kavka

dorost, hokej, HHK Velké Meziříčí, trenér: Jiří Štěpánek, Miroslav Horký

dorostenci, požární sport, SDH Velké Meziříčí, trenér: Olga a Martin Rajmovi

junioři, volejbal, TJ Spartak Velké Meziříčí, trenér: Petr Juda, Dan Kasan, Ondřej Žába

mladší dorostenci, fotbal, FC Velké Meziříčí, trenér: Václav Chalupa

 

Družstva  kategorie nad 19 let

muži, basketbal, BK Velké Meziříčí, trenér: Tomáš Rapušák, Petr Filla

ženy, házená, TJ SOKOL Velké Meziříčí, trenér: Radka Matušíková, Anna Gebre Selassie

muži „A“, hokej, HHK Velké Meziříčí, trenér: Roman Vondráček, Miroslav Horký

muži, integrovaná boccia, HSC Velké Meziříčí

ženy „A“, požární sport, SDH Velké Meziříčí, trenér: Stanislav Kratochvíl st.

muži „A“, fotbal, FC Velké Meziříčí, trenér: Libor Smejkal

muži „C“, stolní tenis, Stolní tenis Velké Meziříčí                                          

muži, atletika, TJ SOKOL Velké Meziříčí                                                         

muži, volejbal, TJ Spartak Velké Meziříčí, trenér: Petr Juda, Dam Kasan

 

Nejlepší trenér – bez pořadí

David Stoklasa, házená, TJ SOKOL Velké Meziříčí

Milan Souček, fotbal, FC Velké Meziříčí

Ondřej Rosa, atletika, TJ SOKOL Velké Meziříčí

 

Zvláštní ocenění – bez pořadí

A/ neaktivní sportovci

Petr Filla, basketbal, BK Velké Meziříčí

Vlastimil Vaverka, házená, TJ SOKOL Velké Meziříčí

Pavel Klapal, házená, TJ SOKOL Velké Meziříčí

Alois Nováček, fotbal, FC Velké Meziříčí

Jan Fňukal, fotbal, FC Velké Meziříčí

Zdeněk Zmrhal, volejbal, TJ Spartak Velké Meziříčí

B/ aktivní sportovci

Jan Broža, BMX

Jakub Hejl, Freestyle mountain bike

Lukáš Bronček, sport handicapovaných, TJ Březejc

Nikola Polóvá, 2000, MMA

Petr Peňáz, atletika, PSK OLYMP Praha

 

Galerie odchovanců

Michal Kovář, basket, BC Vysočina

Martin Janíček, házená, HC Zubří

Ivana Salašová, házená, HK Zora Olomouc

Anna Gebre Sellasie, házená, HK Zora Olomouc

Filip Svoboda, házená, HK Zubří

Vojtěch Drápela, házená, HK Zubří

Jaroslav Juda, hokej, HC Dukla Jihlava

Kristýna Pacalová, hokej, SK Horácká Slavia Třebíč

Milan Strnad, hokej, HC Dukla Jihlava

Petr Slabý, hokej, HC Kometa Brno

Jan Úlovec, hokej, HC Dukla Jihlava

Lukáš Pacal, hokej, SK Horácká Slavia Třebíč

Miroslav Juda, hokej, HC Dukla Jihlava

Martin Barák, hokej, HC Dukla Jihlava

David Homola, hokej, HC Oceláři Třinec, reprezentace ČR do 17 let

Ondřej Broža, hokej, HC Dukla Jihlava

Pavel Zacha, NHL, hokej, New Jersey Devils

Anna Svobodová, stolní tenis, TTC Moravská Slavia Brno

Daniel Raus, fotbal, FC Vysočina Jihlava

Vít Winterling, fotbal, FC Vysočina Jihlava

Štěpán Šimánek, hokej, FC Vysočina Jihlava

Hana Pavlasová, fotbal, SK Slavia Praha

Marek Malata, fotbal, FC Vysočina Jihlava

Mirek Malata, fotbal, FC Vysočina Jihlava

Filip Vošmera, fotbal, FC Vysočina Jihlava

Miloš Koudela, fotbal, FC Vysočina Jihlava

Adam Jágrik, fotbal, FC Vysočina Jihlava

Libor Smejkal ml., fotbal, FC Vysočina Jihlava

Ladislav Němec, fotbal, FC Vysočina Jihlava

Theodor Gebre Selassie, fotbal, Werder Brémy

Martin Kryštof, volejbal, VK Jihostroj České Budějovice

Marek Zmrhal, volejbal, VK Karlovarsko

Patrik Indra, volejbal, Dukla Liberec

Zdeněk Málek, volejbal, VK Karlovarsko

Michal Hrazdíra, volejbal, Volejbal Brno

Daniel Římal, volejbal, Volejbal Brno

Vít Jakubec, volejbal, Volejbal Brno

Luboš Pospíchal, volejbal, Volejbal Brno

Richard Stanislav, volejbal, Volejbal Brno

Miroslav Blaha, volejbal, VSC Zlín

Matěj Uchytil, volejbal, VSC Zlín

 

Seznam nejlepších výsledků nominovaných sportovců za rok 2017 najdete zde:

 pdfSportovec_města_2017_-_nominace.pdf

 

740x490 WEB_sportovec_2017

 

 

Reklama
  • Jupiter club
  • Facebook selfpromo

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít kazdý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my vám jej každou středu zašleme e-mailem.