V přespolním běhu atleti vybojovali zlato a stříbro

IMG 4155Přespolní běh O pohár století: V sobotu 14. 4. proběhl již 49. ročník tohoto přespolního běhu v Zámeckém parku v Pacově. Do Pacova jsme se tentokrát vydali s menší skupinkou atletů primárně se st. a ml. žactvem, kterým se započítávají body do běžeckého poháru.

Petr Vokoun potvrdil svoji nepřekonatelnost na Vysočině a potřetí suverénně vyhrál v kategorii st. žactva. Velmi dobře se vedlo i Elišce Malouškové, která získala stříbrnou medaili.

V kategorii ml. žactva doběhl Dominik Manďák pátý, a to mu přineslo také body do celkového hodnocení poháru.

Po sériích nesoutěžních běhů pro nejmenší se tentokrát běžel soutěžní běh na 100 m v kategorii ročníky 2011 a mladší, kde si Jaroslav Caha doběhl pro druhé místo.