Ve 2. kole KAP družstev zaběhla štafeta žákyň oddílový rekord

kapV sobotu 12. 5. 2018 proběhlo na atletickém stadionu v Třebíči 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva.


V kategorii mužů a žen vybojovali tituly přeborníků kraje závodníci z Pacova. V mužích na druhém místě skončila Třebíč a třetí Jihlava. V kategoriích žen druhé místo vybojovala Ledeč nad Sázavou, třetí místo Jihlava.
Pro kategorie mužů a žen to bylo zároveň i závěrečné kolo, družstva mladších kategorií v soutěži pokračují dalším kolem 27. 5. v Pacově.

Oddílový rekord zaběhla štafeta žákyň na 4x 60 m ve složení Puzrlová, Švihálková, Rašovská a Pavlidu a dorostenka Eliška Maloušková na 1 500 m.
Dařilo se našim výškařů – zvítězili v kategorii mužů, juniorů i dorostenců, v žákovských kategoriích obsadili 3. a 7. místo.

Ve 2. kole bodovali:
Zuzana Rašovská (21), Věra Podrábská (19), Tomáš Neufuss (16), Filip Ludes (14), Tereza Lišková (14 bodů), Sára Pavlidu (11), Martin Neufuss (9), Petr Vokoun (9), Denisa Čejková (9), Mike Aminu Abu (8), Eliška Mašterová (8), Ivo Březka (8), Pavel Hekrdla (7), Tomáš Pirochta (7), Milan Strádal (7), Vendula Švihálková (5,5), Eliška Maloušková (5), Aneta Ventrubová (3), Natálie Báňová (1), Dana Harvey (1).

Z výsledků (uvádíme bodovaná umístění):
Starší žactvo
60 m
1. Sára Pavlidu 8,18 s
5. Zuzana Rašovská 8,53 s
8. Vendula Švihálková 8,62 s

7. Tomáš Neufuss 8,05 s
8. Filip Ludes 8,10 s

300 m
3. Věra Podrábská 45,35 s
4. Zuzana Rašovská 45,63 s

2. Petr Vokoun 39,23 s

1500 m
1. Věra Podrábská 5:34,00

100 m překážek
8. Aneta Ventrubová 17,65 s

výška
3. Eliška Mašterová 148 cm
7. Tomáš Neufuss 148 cm

dálka
3. Zuzana Rašovská 489 cm
8. Vendula Švihálková 441 cm

3. Tomáš Neufuss 527 cm

koule
4. Tereza Lišková 8,96 m
10. Natálie Báňová 7,46 m

4. Filip Ludes 10,48 m

disk
10. Dana Harvey 16,10 m

7. Filip Ludes 22,91 m

kladivo
4. Tereza Lišková 17,30 m

štafeta 4x 60 m
1. VELMEZ „A" (Puzrlová, Švihálková, Rašovská, Pavlidu) 31,72 s

dorost
100 m
2. Martin Neufuss 12,14 s
4. Mike Aminu Abu 12,21 s

400 m
2. Martin Neufuss 57,15 s
3. Ivo Březka 57,88 s

100 m překážek
3. Ivo Březka 19,44 s

výška
1. Mike Aminu Abu 177 cm

dálka
6. Martin Neufuss 523 cm
8. Ivo Březka 509 cm

1 500 m
2. Eliška Maloušková 5:26,69

koule
3. Denisa Čejková 10,46 m

disk
7. Denisa Čejková 19,30 m

kladivo
2. Denisa Čejková 24,17 m

štafeta 4x 100 m
3. VELMEZ (Březka, Kubíček, Neufuss M., Aminu Abu) 47,90 s

junioři
výška
1. Pavel Hekrdla 183 cm

muži
výška
1. Tomáš Pirochta 177 cm

dálka
1. Milan Strádal

Pořadí družstev TJ Sokol Velké Meziříčí ve 2. kole:
3. starší žákyně
4. starší žáci
5. dorostenky
5. dorostenci
3. junioři
3. muži.
Kompletní výsledky najdete zde.
Fotografie najdete zde.
-VELMEZ-

Reklama
  • EFF18
  • Horáčan - nábor členů
  • Jupiter club
  • Facebook selfpromo

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít kazdý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my vám jej každou středu zašleme e-mailem.