Dorostenci házené podali na proti Tatranu Bohunice kvalitní výkon

hazena zapasy_copyDorostenci zajížděli v rámci třetího kola do Brna Bohunic. Po porážce v minulém kole na domácí palubovce s Handball KP Brno nás čekal o poznání lehčí soupeř. Nicméně nesměli jsme nic podcenit. Bohužel nás sužovala marodka, a tak jsme jeli pouze s jedním hráčem na střídání do hry.

Neděle 7. října 2018, 2. liga mladší dorostenci Morava Jih – 3. kolo

Tatran Bohunice – TJ Sokol Velké Meziříčí 26:35

Do zápasu jsme vstoupili dobře, obě družstva hrála s nasazením a ve velkém tempu. Naše aktivní obrana vytvářela tlak na soupeře a získávali jsme laciné míče pro rychlé útoky. Především se prosazovalo duo Jakub Mach a Radek Navrátil. Do poločasu jsme si i přes několik vyloučení vytvořili slibný náskok.

Ve druhém poločase postupně oběma družstvům docházely síly a na obou stranách bylo k vidění značné množství chyb. Naši hráči byli aktivnější a dokázali se prosazovat ze všech postů. Když jsme byli v úzkých, vzal to na sebe Vojta Svoboda, který byl po celé utkání bráněn osobně. Soupeři jsme nedovolili brankově se dotáhnout a dotáhli jsme utkání do vítězného konce v poměru 26:35.

Hráči podali kolektivní výkon, všichni se brankově podíleli na vítězství. V obranné fázi se nám dařilo hrát aktivně a rychle do předu. Na útočné fázi musíme ještě zapracovat, tam jsme měli značné mezery.

Sestava a branky: Tomáš Krčál, Lukáš Deraha – Alex Cerkal (1), Tomáš Rosa (4), Jakub Mach (7), Martin Chalupa (3), Jakub Russ (2), Vojtěch Svoboda (10), Radek Navrátil (8), trenér Ladislav Šidlo, vedoucí družstva Pavel Svoboda.