Dorostenci házené přestříleli Újezd

Dorost-Zkončující Vojta_Svoboda_copy_copy_copy_copyDružstvo dorostenců odjíždělo na Utkání do Újezdu u Brna v okleštěné sestavě, především kvůli nemocem. Hráči k utkání přistoupili zodpovědně a od začátku byla na našem týmu vidět větší koncentrace než na soupeři.

Sobota 3. listopadu 2018, 2. liga mladší dorostenci Morava Jih – 6. kolo

TJ Sokol Újezd u Brna – TJ Sokol Velké Meziříčí 35:50 (18:23)

Od úvodu jsme si vypracovali vedení. Postupně jsme se prosazovali ze všech postů. Na obou stranách se spíše útočilo než bránilo a v poločase to již bylo 18:23 v náš prospěch. Ve druhé půli pokračovala útočná házená, náš tým zlepšil obranu a rychlý přechod, díky čemuž jsme postupně navýšili až na 15brankový rozdíl. Klukům se dařilo přenášet herní prvky z tréninků do zápasu a bylo k vidění několik nápaditých akcí. Kluky je třeba pochválit za přístup, dobré tempo hry a kolektivní výkon. Příští víkend mají dorostenci volno a následující víkend budou zajíždět do Nových Bránic.

Sestava a branky: Lukáš Deraha – Tomáš Rosa (5), Jakub Mach (9/1), Martin Chalupa (7), Kocourek Radim (4), Jakub Russ (3), Vojtěch Svoboda (7), Radek Navrátil (7), Jakub Strýček (8/2), trenér Ladislav Šidlo, vedoucí družstva Pavel Svoboda.