Dorostenci si poradili s Maloměřicemi

IMG 3826Proti družstvu ze spodní části tabulky byla od začátku patrná převaha na naší straně a postupně jsme si budovali náskok až na poločasový výsledek 16:10.

Sobota 24. listopadu 2018, 2. liga mladší dorostenci Morava Jih – 8. kolo

TJ Sokol Velké Meziříčí – SHC Maloměřice 36:26 (16:10)

Bohužel určitá nepozornost a laxnost nás připravila o vyšší rozdíl. V druhé půli se nasazení zlepšilo a pohodlně jsme dovedli utkání do vítězného konce v poměru 36:26. Dobře se uvedl navrátilec po zranění Alex Kuřátko či prvním rokem starší žák Adam Požár, který si odbyl premiéru v dorosteneckém dresu. Příští víkend zajíždí naše družstvo do Kuřimi, která hraje o čelo druholigové tabulky.

Sestava a branky: Tomáš Krčál, Lukáš Deraha – Adam Požár (3), Tomáš Rosa, Martin Chalupa (2), Kocourek Radim, Jakub Russ (2), Vojtěch Svoboda (11), Alex Kuřátko (8), Radek Navrátil (7/1), Jakub Strýček (1), Štěpán Klapal (2), trenér Ladislav Šidlo, Radek Navrátil, vedoucí družstva Pavel Svoboda.

Výsledky a tabulka zde.

Ladislav Šidlo

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Reklama
  • Straznik MP

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.