Béčko uhájilo body po samostatných nájezdech

brankaMeziříčští hokejisté se ujali vedení už ve čtvrté minutě. Ve skrumáži před brankou se nejlépe zorientoval Štěpánek, když mu nahrávali Střecha L. a Kudláček J. Hosté, kteří postupně od poloviny třetiny přebrali iniciativu, vyrovnat nedokázali. Proti byl nejenom Štourač v bráně HHK, ale v jednom případě i jeho horní tyčka.

HHK Velké Meziříčí „B“ – HC Zastávka 4:3 po SN  (1:0, 1:1, 1:2,1:0)

Rozhodčí: Sobotka – Mejzlík, Mezlík. Diváků: 48. Vyloučení: 5:6, využití: 1:0, oslabení: 0:0
Branky: 4. Štěpánek (Kudláček J., Střecha L.), 31. Barák (Smejkal, Vrána), 51. Štěpánek (Pokorný, Střecha L.), rozhodující nájezd Střecha L. – 33. Stromecký, 47. Lesonický (Bednář, Provaz), 50. Lesonický (Vyhnalík, Šedý)
VM „B": Štourač (Šeba) – Pokorný, Střecha Libor – Peterka, Bradáč – Buďa, Kučera – Kudláček Jiří, Štěpánek, Šoukal – Smejkal, Barák, Vrána – Chlubna, Tůma Martin, Bernat – Tůma Libor
Zastávka: Ševčík (Vybíral), Fiala, Vyhnalík, Burian, Fišer, Soběský, Šedý, Stromecký, Gejdoš, Bednář, Švestka, Jambor, Provaz, Lesonický
Skóre zápasu se pak měnilo až v polovině prostřední části. Nejprve ve 31. minutě zvýšil na 2:0 Barák díky šťastnému odrazu od hole gólmana Zastávky. Asistence si připsali Vrána a Smejkal. O dvě minuty později snížil po samostatné akci Stromecký a stanovil tak stav po dvou třetinách na 2:1.
Hostují hráči v poslední části vše podřídili obratu v utkání a ten se jim také podařil. Ve 47.´ vyrovnal Lesonický po přihrávkách Provaze a Bednáře. O tři minuty později pak stejný hráč dostal Zastávku do vedení. Na jejím třetím gólu měli podíl Šedý a Vyhnalík. Naštěstí pro domácí se jim vzápětí podařilo využít přesilovou hru. Po přihrávce Libora Střechy střílel od modré Pokorný a před bránou tečoval Lukáš Štěpánek.
K rozhodnutí zápasu pak nepomohlo ani prodloužení, a tak přišly na řadu nájezdy. V nich byli o branku úspěšnější domácí a tu rozhodující si připsal Libor Střecha.

Zbývající výsledek: V. Bíteš „B" – Náměšť 2:4, Bystřice – volno
Výsledky 11. kola: Zastávka – V. Bíteš „B" 7:0, Náměšť – Bystřice 2:6
Příští zápas odehrajeme v Náměšti, a to v sobotu 12. 1. 2019 od 17 hodin.

Tabulka soutěže po 12. kole: 

1. 

TJ Náměšť nad O.          

  9   

7   

1    

0   

1   

48:19

  23

2.

HC Zastávka u Brna

  9

5

0

3

1

48:32

  18

3.

HHK V. Meziříčí „B“

  9

3

3

1

2

37:29

  16

4.

BK Zubři Bystřice n/P

  9

2

0

1

6

34:43

    7

5.

Spartak V. Bíteš „B“

10

1

1

0

8

16:60

    5

 -ht-

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Reklama
  • Straznik MP
  • Hotelová škola - banner spodní

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.