V turnaji o přeborníka města překvapivě zvítězila dvojice Večeřa – Nevrtal

prebPrvní sobota v novém roce patřila každoročnímu turnaji ve stolním tenise o přeborníka města Velkého Meziříčí, který uspořádal náš oddíl v tělocvičně na Hornoměstské ulici. V ten den počasí nepřálo, ale i přesto se k nám sjelo celkem dost hráčů.

Jako pokaždé na hráče čekaly čtyři různé soutěže. Hned z rána odstartovaly společně soutěže dvouher do okresního přeboru a veteránů nad 45 let. V první jmenované zvítězil domácí Říkovský, druhý byl Sobotka z Polničky a třetí Husák z Bystřice. Celkem startovalo 25 hráčů. V oblíbené soutěži veteránů si pohár za první místo odvezl Kratochvíl z oddílu Klobouky u Brna, stříbrný skončil náš Říkovský a bronzovou pozici obsadil Jiří Fiala z Moravských Budějovic. Celkem startovalo 12 veteránů. Hned poté se rozběhly zbývající dvě soutěže. Jako hlavní soutěž celého turnaje se bere dvouhra bez omezení. Již tradičně v této silné třídě startují hráči s ligovými zkušenostmi a nejinak tomu bylo i letos. První místo obhájil z loňského roku žďárský Jírek, hned za ním se umístil brněnský Palát, třetí místo si odvezl opět brněnský Svoboda. V této kategorii startovalo 27 stolních tenistů. V poslední soutěži čtyřher zvítězila dvojice ze Lhotek Večeřa – Tomáš Nevrtal. Kluci senzačně zvítězili nad favorizovanou dvojičkou Svoboda – Palát a postarali se o milé překvapení dne. Svoboda – Palát potom obsadili místo druhé. Jako třetí se umístili Jan Jírek a Jan Jírek mladší z oddílu Žďáru. Zde hrálo 12 párů.

Na závěr chceme poděkovat všem sponzorům, kteří přispěli cenami do turnaje, dále všem, kteří se podíleli na organizaci této akce.

-pk-

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Reklama
  • Straznik MP
  • Hotelová škola - banner spodní

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.