Mladší žáci vstoupili do nadstavbové části soutěže bez porážky

ballDo finálového kola Ligy Vysočiny postupovalo po podzimní části soutěže pět nejlepších družstev. V sobotu 10. 3. se ve velkomeziříčské hale uskutečnilo první kolo finále. Zahráli jsme si postupně se čtyřmi soupeři a naše družstvo nepoznalo ani v jediném zápase hořkost porážky. Vytvořili jsme si tak dobrou pozici do následujících kol.

Výsledky zápasů:

VM A – Žďár nad Sázavou 19:5

VM A – Nové Veselí A 16:14

VM A – Havlíčkův Brod A 22:12

VM A – Pardubice A 20:12

Sestava: Borkovec – Bradáč V., Sedlák, Rosa B., Koudela, Čermák, Navrátil O., Izdný, Jaša, Winterling, Pavlíček, Vik, Uchytil J.

Trenéři: Kavka, Živčic

V neděli 17. 3. se bude konat ve Velkém Meziříčí krajská kvalifikace na republikové finále v házenkářském desetiboji. V loňském ročníku se mladším žákům v této specifické soutěži velmi dařilo, v celorepublikovém finále skončili na bronzovém místě. Tímto srdečně zveme všechny fanoušky.

-pž-

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Reklama
  • Straznik MP
  • Knihovna
  • VKL obecně

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.