Basketbalisté ze ZŠ Školní obhájili loňské druhé místo

IMG 1881V úterý 12. března se v tělocvičně ZŠ Školní konalo okresní kolo v basketbalu chlapců 8. a 9. tříd. Turnaje se zúčastnila čtyři nejlepší družstva z okresu. Vítěz si zajistil postup do krajského kola, které se uskuteční v Jihlavě.

Družstvo ze ZŠ Školní si zajistilo účast v okrskovém kole, které vyhráli. Za obhajobou 2. místa z loňského školního roku vykročili dvěma výhrami. Vytoužený postup do krajského kola klukům unikl opravdu o pověstný krůček. V rozhodujícím a velice vyrovnaném utkání se ZŠ Komenského 2, Žďár n. S. jsme prohráli až ve druhém prodloužení 24:28. Tím jsme obhájili loňské 2. místo. Blahopřejeme. Všem chlapcům chci poděkovat za předvedený výkon a vzornou reprezentaci naší školy.
Školu reprezentovali:
Jan Novák 40, Radek Jonáš 6, Petr Jonáš 12, Jáchym Dvořák 6, Bohdan Bodnar  2, Jakub Rosa 2, Pavel Kotouček 6, Tobias Řezáč 2, Lukáš Deraha 2, Radek Pavelec 2, Milan Todorov
Zdeněk Liška

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Reklama
  • Straznik MP
  • Knihovna
  • VKL obecně

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.