Dózu – SVČ reprezentovali v sobotu šachisté i střelci

DSC 1006O víkendu se účastníci zájmového útvaru Šachy, J. Caha a M. Štěpánek, pod vedením Michala Nedomy zúčastnili jarního turnaje ve Žďáře nad Sázavou. Mladí šachisté získali každý dva body v sedmi kolech.

Na medaile to sice nebylo, ale vždycky nemusí jít o zlato. Zkušenosti a nová přátelství jsou dobrým krokem k dalším výkonům.
A. Sýkorová, V. Slámová, J. Badalík a P. Brabec pod vedením pana Chylíka v zájmovém útvaru Sřelecký se v sobotu zúčastnili třetího kola střelecké soutěže pořádané ASŠK Active Žďár nad Sázavou. V tomto kole nastříleli 572 bodů, nejvyšší počet bodů za družstvo. V dubnu je čeká kolo poslední. Pokud se zadaří, obhájí nejen 1. místo, ale i putovní pohár, kterým se Dóza pyšní už třetím rokem. Střelcům držíme palce a přejeme při střelbě pevnou ruku.

Jaroslava Živčicová

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Reklama
  • Straznik MP
  • Hotelová škola - banner spodní

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.