Házenkářský dorost po kanonádě poskočil na 4. příčku

handball-4032726 1920Házenkářský dorost po kanonádě poskočil na 4. příčku

2. liga mladší dorostenci JM – 17. kolo
TJ Sokol Velké Meziříčí - Sokol Újezd u Brna 50:33 (23:14)

Dorostenci se na domácí půdě utkali proti Újezdu u Brna, v jehož dresu nastupuje nejlepší střelec soutěže. Ale tým okupuje až 9. příčku a tak jsme byli favoriti zápasu my.

Soupeř s námi dokázal držet tempo pouze úvodních 7 minut (7:5). Od této chvíle byl na hřišti už jen jeden tým. Jednoduché útočné akce končili v síti hostí a my tak rychle navyšovaly náskok. Ve 23. minutě to už bylo o 10 branek (19:9), ale do konce poločasu jsme již navýšit nedokázali.
Ve druhém dějství se obraz hry příliš neměnil. Tandem Mička – Kuřátko – Navrátil zasypávali svými projektily branku Újezdu a neustále jsme navyšovali vedení. V zápase dostali dostatek prostoru všichni hráči z lavičky, ale i přesto soupeř nebyl schopný s námi srovnat krok. V poslední minutě vstřelil Radek Navrátil 50. branku našeho týmu, což je nevídaná meta. Navíc, když se nám to letos povedlo proti stejnému soupeři již podruhé!

7m hody: 0:0, vyloučení 0:0, diváků 73
Sled branek: 5:1, 7:5, 15:7, 19:9, 21:12, 23:14, 28:16, 35:23, 39:24, 44:30, 47:31, 50:33