Dorostenci zvládli souboj o 4. příčku

ball-1930198 1920_copyTJ Sokol Velké Meziříčí - Sokol Nové Bránice 39:26 (20:10)

2. liga mladší dorostenci JM – 19. kolo

Od souboje čtvrtého celku s pátým se čekal velmi vyrovnaný průběh, navíc když soupeře od sebe před utkáním dělil pouze jeden bod. My ovšem postrádali několik hráčů, kteří odcestovali na turnaj Žákovské ligy do Frýdku – Místku. Naši hubenou sestavu ale doplnili hráči z hostující Dolní Cerekve, kteří byli určitě vítanou posilou.

Úvod utkání byl dle předpokladů velice vyrovnaný . I když jsme si do 15. minuty dokázali vybudovat nadějný náskok 11:6, tak soupeř ještě zvládl srovnat krok a snížit na 11:9. Pak ale přišel naprostý výpadek hráčů Bránic. Ti naprosto pohořeli v zakončení, čehož jsme dokázali využít a trestat tyto chyby z rychlých útoků. Do poločasu jsme si tak vytvořili rozhodující 10 brankový náskok.
V počátku 2. půle sice soupeř ještě snížil na 21:14, ale na více se již nezmohl. Výborné zákroky našeho brankáře Krčála a neomylné střely Svobody a Viktorina byly pro hráče Bránic smrtící. Duel jsme ovládli naprosto suverénně a přeskočili tak soupeře v tabulce.

7m hody: 1/1: 2/6, vyloučení 5:2, diváků 59

Sestava a branky: Krčál Tomáš - Svoboda Vojtěch (11), Vítek Viktorin (11), Alex Kuřátko (5), Navrátil Radek (5), Lukáš Dobejval (3), Jakub Russ (2), Štěpán Klapal (1), David Dřímal (1/1), Alex Cerkal, trenér: Ladislav Šidlo, vedoucí družstva: Pavel Svoboda