Dorostenci si s chutí zastříleli v Brně

handball-4032726 1920_copySHC Maloměřice - TJ Sokol Velké Meziříčí 26:40 (11:21)

2. liga mladší dorostenci JM – 20. kolo

Proti předposlednímu celku tabulky měl dorost celkem jednoznačný cíl, a tím byla výhra. Domácí celek s námi byl schopný držet krok pouhé 3 minuty. Poté jsme již spustili kanonádu a ve 12. minutě to bylo již 3:9. A i když nás soupeř ještě chvíli trápil, tak posledních 10 minut první půle opět jednoznačně patřilo nám. V poločase jsme tedy vedli o 10 branek.

Druhá půle zápasu již žádné drama nepřinesla. Neustále jsme si drželi vypracovaný desetibrankový náskok. Na hřišti dostali dostatek času všichni hráči a všichni se dokázali i brankově prosadit.
V příštím kole na domácí palubovce hostíme o poznání těžšího soupeře. Přivítáme druhou Kuřim, která se v tabulce nachází jen o 2 patra výše.

7m hody: 1/1: 2/6, vyloučení 5:2, diváků 59

Sestava a branky: Lukáš Dereha - Jakub Strýček (8), Martin Chalupa (7), Svoboda Vojtěch (7), Štěpán Klapal (6), Ondřej Krajíček (5), Vítek Viktorin (3),Tomáš Rosa (2), Jakub Russ (1), Radim Kocourek (1), trenér: Ladislav Šidlo